Produkty a služby

TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ BUDOV / Především kvalitní a efektivní technická zařízení budov vytváří komfortní, úsporné a bezpečné prostředí uvnitř objektů. Naše mnohaleté zkušenosti v oboru instalace technických zařízení budov (vytápění, chlazení, ventilace, řídicí systémy apod.) zaručují nekompromisní kvalitu a především dlouhodobou provozní udržitelnost. Výsledkem je vždy spolehlivý a efektivní provoz.

FACILITY SERVICES/ Dlouhodobé zkušenosti v oblasti péče o technická zařízení budov předurčují kvalitní a profesionální přístup naší společnosti ke správě a údržbě budov, výrobních a skladových hal včetně technického zařízení budov a vybraných výrobních technologií. Umíme to efektivně.

ENERGY PROJECTS/ Moderní přístup k řešení potřeb zákazníků v oblasti nakládání s energií a palivy je zárukou efektivního provozu budov a hal, ale i celých technologických a výrobních souborů. Naše projekty snižují energetickou náročnost a šetří životní prostředí, jak jinak než efektivně.

ENGINEERING/ Náš tým je sestaven z odborníků, kteří mají všechny předpoklady vést naše projekty, s cílem uspokojit zákazníka a zaručit vysokou kvalitu realizace. Dokážeme dobrý nápad vést od jeho zrodu až po realizaci a uvedení do provozu. Všem projektům se věnujeme důsledně a naším cílem je vždy navrhnout a postavit efektivní a spolehlivá zařízení.