Referenční zakázky - rok 2013

Administrativní a sociální budova společnosti Ingersoll Rand v Ovčárech (právě se realizuje)

Na této zakázce realizujeme kompletní dodávku a montáž: podlahového vytápění a chlazení, plynové nízkoteplotní kotelny, tepelného čerpadla, nástřešních vzduchotechnických jednotek s rekuperací, vzduchotechnických rozvodů, systému měření a regulace, vnitřních plynovodů a zdravotechnických instalací.

Rekonstrukce hotelu Penta, Praha 8

Kompletní rekonstrukce hotelu o celkové kapacitě 230 pokojů. Naše společnost zajišťovala dodávku a montáž technologie vzduchem chlazeného kompaktního chilleru o výkonu 285 kW, včetně rozvodů chladící vody a distribuce do FCU jednotek pro vytápění a chlazení pokojů. Pro chlazení jednacích místností a kanceláří byl použit VRF systém.  Obsahem dodávky je také větrání pokojů, jednacích místností, kanceláří, restaurace a fitness centra. 

Administrativní budova společnosti Beumer Ústí nad Labem

Dodávka a montáž: podlahového vytápění a chlazení, plynové nízkoteplotní kotelny, vzduchem chlazené chladící jednotky, nástřešní vzduchotechnické jednotky s rekuperací, vzduchotechnických rozvodů, systému měření a regulace, vnitřního plynovodu a zdravotechnických instalací.

Výrobní hala s administrativní a sociální přístavbou společnosti Faurecia Nýřany

kompletní dodávka a montáž systému vytápění, chlazení, plynové nízkoteplotní kotelny, vzduchem chlazené chladící jednotky, nástřešních vzduchotechnických jednotek s rekuperací, vzduchotechnických rozvodů, vnitřních plynovodů, vytápění a větrání výrobní haly teplovzdušnými plynovými jednotkami.

Logistická hala s administrativní a sociální vestavbou společnosti PPL Jažlovice

Kompletní dodávka zařízení pro chlazení a vzduchotechniku administrativní budovy včetně montáže.  V této aplikaci byly použity multi-splitové jednotky. Pro větrání kancelářských a sociálních prostor jsme instalovali mezistropní rekuperační jednotky.

Výrobní hala s administrativní a sociální přístavbou společnosti Benteler Rumburk

Kompletní dodávka a montáž vytápění, chlazení, plynových nízkoteplotních kotelen, vzduchotechniky, vnitřních plynovodů a zdravotechnických instalací. Vytápění výrobní haly plynovými infrazářiči, větrání nástřešními rekuperačními jednotkami a vzduchotechniku pro výrobní technologie.

Železniční opravny a strojírny, Nymburk

Rekonstrukce vytápění výrobních a administrativních prostor areálu. V rámci tohoto projektu byly instalovány tmavé plynové infrazářiče SCHULTE , světlé plynové infrazářiče, plynová kotelna a také parní kotelna. Součástí dodávky byly kompletní rozvody medií a měření a regulace.

DEPO Česká pošta Benešov

V rámci tohoto projektu jsme zajišťovali kompletní vytápění a vzduchotechniku administrativní budovy a logistické haly, a také dodávku a instalaci zdravotechnického zařízení a systému měření a regulace. 

Daniševský s.r.o. (Dräger Medical s.r.o.)

Obsahem realizace je komplexní dodávka systému vzduchotechniky a vytápění administrativního celku, výrobní a skladové haly. Instalována byla kondenzační plynová kotelna o výkonu 300 kW , dále teplovodní sálavé panely v kombinaci s teplovzdušnými jednotkami, měření a regulace, zdravotechnika, klimatizace a  podtlakové odvodnění střech.

Hörmann Středokluky – rozšíření objektu

V rámci tohoto projektu jsme zajišťovali kompletní vytápění a vzduchotechniku administrativní budovy a skladové  haly,  dodávku a instalaci zdravotechnického zařízení a systému měření a regulace. 

Miele Uničov

Součástí realizace je plynová horkovodní kotelna 787 kW, vytápění skladových a výrobních prostorů je zajišťováno pomocí teplovodních sálavých panelů v kombinaci s teplovzdušnými jednotkami, k větrání hal slouží čtyři nástřešní VZT jednotky o součtovém výkonu 104 000 m3/hod . Mimo uvedené bylo realizováno větrání a chlazení kancelářských prostor, dodávka zdravotechniky, měření a regulace.Pro technologické chlazení byly instalovány chladící věže výkonu 940 kW a vzduchem chlazené chillery a chillery s odděleným suchým chladičem.

Goodman Logistic Park (SAS Autosystemtechnik s.r.o.) 

V rámci tohoto projektu byla instalována vzduchotechnika administrativní budovy pomocí mezistropních rekuperačních jednotek, klimatizace kancelářských prostor systémem VRF a vzduchotechnika skladové haly.