Zástupce stavbyvedoucího / Mistr TZB

Publikováno: 06. 12. 2021

/ Náplň práce

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude společně se stavbyvedoucím řídit a koordinovat stavby v oboru technická zařízení budov. Zároveň by měl pomáhat při koordinaci činností a subdodavatelů, kontrolovat kvalitu prací a kontrolovat a zajišťovat včasné dodáveky materiálu a materiálně technické zabezpečení stavby. Zároveň se budete účastnit kontrolní prohlídky stavby, řešit reklamace a neshody.

/ Požadujeme

  • vyučení v oboru/ SŠ vzdělání směru stavebním nebo technická zařízení budov
  • znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • systematičnost, zodpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů
  • časovou flexibilitu a spolehlivost
  • ŘP sk. B a ochota cestovat podmínkou

/ Nabízíme

  • zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu
  • bezva šéfa a skvělé kolegy
  • zázemí prosperující a stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • Multisport kartu
  • zaměstnanecké výhody (např. stravenkový paušál, možnost dalšího vzdělávání)
  • možnost kariérního a platového růstu

/ Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, ale chtěli byste pracovat pro naši společnost? Zašlete nám svůj životopis.

Nahrát

Odesláním souhlasíte se zpracovaním osobních udajů

Zájemci o pracovní uplatnění v naší společnosti mohou zaslat svůj životopis na email:

kristyna.patenidisova@schulte-group.cz

případně na adresu provozovny společnosti:
Schulte TZB, s.r.o,
Obchodní 132, 251 01 Čestlice

Co nabízíme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění nejen tvář Prahy, ale celé Evropy.
  • Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí.
  • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví).
  • Rychlý kariérní růst.

Zašleme vám informace o nových pracovních místech

Zadejte svůj e-mailem a obvykle 1x měsíčně vám zašleme náš newsletter. Lze se odhlásit. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.