Projektant TZB

Publikováno: 07. 01. 2019

Náplní práce je navrhování systémů a tvorba projektů TZB, komunikace a koordinace projektů v rámci projekčního týmu, zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky, nabídky a cenové kalkulace. Dále spolupráce s realizačním týmem v rámci výstavby projektu, navrhování technické a technologické optimalizace projekčních řešení.

/ Co bude Vaším úkolem

  • minimální vzdělání: středoškolské, obor TZB výhodou
  • minimální praxe: 1 rok v oboru TZB, vhodné i pro absolventy
  • zkušenosti se samostatným zpracováváním projektů
  • pokročilá znalost AutoCadu
  • praktická znalost MS Office
  • schopnost týmové práce
  • technické myšlení a kreativita
  • aktivní zapojení se do projektů a ochotu vzdělávat se
  • znalost AJ výhodou

/ Co Vám nabídneme

  • zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu - nadprůměrné mzdové podmínky
  • zázemí prosperující společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké výhody (např. stravenky, Multisport karta, možnost dalšího vzdělávání)

Informace o pozici

Adresa: Obchodní 132, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zájemci o pracovní uplatnění v naší společnosti mohou zaslat svůj životopis na email: kariera@schulte-tzb.cz

případně na adresu provozovny společnosti:
Schulte TZB, s.r.o,
Obchodní 132, 251 01 Čestlice

Co nabízíme: Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy

Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí

Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)

Rychlý kariérní růst

Zašleme vám informace o nových pracovních místech

Zadejte svůj e-mailem a obvykle 1x měsíčně vám zašleme náš newsletter. Lze se odhlásit. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.