Projektový manažer/ka TZB

Publikováno: 11. 11. 2019

/ Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni, která bude pravou rukou našeho ředitele, který vede obchodní oddělení a tým přípravy a projekce zakázek. V rámci vaší pozice budete mít na starosti koordinaci projektů s týmem přípravy a realizačním týmem, zároveň budete v úzkém kontaktu se zákazníkem. Budeme rádi, když povedete výběrová řízení s dodavateli a pomůžete nám se zajištěním certifikace projektu Leed Bream.

/ Požadujeme

  • vzdělání v oblasti TZB nebo technickém směru
  • praxi v oblasti TZB výhodou
  • technické myšlení
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • osobní zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • anglický/neměcký jazyk výhodou
  • uživatelská znalost MS Office

/ Nabízíme

  • zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu
  • fajn šéfa a skvělé kolegy
  • nadprůměrné platební podmínky a systém bonusů
  • 13.a 14.plat
  • zázemí prosperující a stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody (např. stravenky, multisport karta, možnost dalšího vzdělávání)
  • možnost se realizovat, rozšiřovat své zkušenosti na zajímavých projektech a kariérně růst
  •  smlouvu na dobu neurčitou

/ Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, ale chtěli byste pracovat pro naši společnost? Zašlete nám svůj životopis.

Nahrát

Odesláním souhlasíte se zpracovaním osobních udajů

Zájemci o pracovní uplatnění v naší společnosti mohou zaslat svůj životopis na email: kariera@schulte-tzb.cz

případně na adresu provozovny společnosti:
Schulte TZB, s.r.o,
Obchodní 132, 251 01 Čestlice

Co nabízíme: Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy

Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí

Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)

Rychlý kariérní růst

Zašleme vám informace o nových pracovních místech

Zadejte svůj e-mailem a obvykle 1x měsíčně vám zašleme náš newsletter. Lze se odhlásit. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.