Rozpočtář/ka

Publikováno: 19. 11. 2019

/ Náplň práce

  • analýza zadávací dokumentace
  • komunikace s projektantem, zadavatelem
  • vyhodnocení nabídek subdodavatelů
  • kalkulace nabídkových rozpočtů
  • kompletace a kontrola nabídek
  • koordinace tvorby realizační dokumentace

/ Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou je směr technická zařízení budov
  • praxi a zkušenosti oblasti rozpočtů a přípravy staveb (v prostředí KROS) vítány
  • znalost AJ, NJ výhodou
  • znalost MS Excel
  • znalost AutoCAD výhodou
  • výborné analytické dovednosti
  • pečlivost, systematičnost, zodpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů

/ Nabízíme

  • zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu - nadprůměrné mzdové podmínky
  • fajn šéfa a skvělé kolegy
  • 13. a 14. plat
  • zázemí prosperující společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké výhody (např. stravenky, Multisport karta, možnost dalšího vzdělávání)
  • možnost získání spousty zkušeností a příslib kariérního růstu
  • smlouvu na dobu neurčitou

/ Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, ale chtěli byste pracovat pro naši společnost? Zašlete nám svůj životopis.

Nahrát

Odesláním souhlasíte se zpracovaním osobních udajů

Zájemci o pracovní uplatnění v naší společnosti mohou zaslat svůj životopis na email: kariera@schulte-tzb.cz

případně na adresu provozovny společnosti:
Schulte TZB, s.r.o,
Obchodní 132, 251 01 Čestlice

Co nabízíme: Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy

Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí

Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)

Rychlý kariérní růst

Zašleme vám informace o nových pracovních místech

Zadejte svůj e-mailem a obvykle 1x měsíčně vám zašleme náš newsletter. Lze se odhlásit. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.